Strona główna Praktyki

Praktyka w Java i NET

PROSKAR zaprasza studentów do odbycia miesięcznej praktyki zawodowej w zakresie programowania w technologiach Java i NET. Nabór do odbycia praktyki prowadzony jest przez cały rok.

Proskar jest firmą specjalizującą się w technologiach Java, NET. oraz pokrewnych. W czasie miesięcznej praktyki studenci mają okazję pracować przy bardzo ciekawych projektach. Zdobyte doświadczenie obejmuje nie tylko kwestie czysto informatyczne, ale także związane z codzienną pracą w zawodzie programisty.

Najlepsi studenci mają szansę podjęcia stałej współpracy po okresie praktyki.

Zmierz się ze sztuczną inteligencją!

Dla studentów chcących zdobyć nowe umiejętności i wiedzę, z pewnością bardzo atrakcyjną będzie możliwość poznania zalet algorytmów sztucznej inteligencji. Pozwalają one rozwiązywać nawet złożone problemy, jakie występują przy tworzeniu oprogramowania.

Młodym talentom zawsze dajemy szansę!

Studenci najczęściej korzystają z naszej propozycji w okresie letnim, niemniej jednak dopuszczamy możliwość odbycia praktyk także w czasie trwania roku akademickiego. Najzdolniejsi, najbardziej zaangażowani studenci z pewnością zwrócą naszą uwagę, co może zaowocować propozycją współpracy.


W trakcie praktyki poznasz:


Od kandydata idealnego wymagamy:


Zgłoś swoją kandydaturę !

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do przesyłania kandydatur na adres: jaroslaw.skaruz@proskar.pl. By formalnościom stało się zadość prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: Dz. U. Nr 133, poz. 883)”.

© Copyrights 2013 PROSKAR.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone