Strona główna Firma O nas

O nas

Wytwarzanie oprogramowania

Od początku działalności firmy, nasz obszar działania obejmuje usługi wytwarzania oprogramowania w różnych technologiach - dzięki temu dysponujemy szerokimi kompetencjami, a w szczególności w technologiach Java i .NET. Dobrze rozumiejący się zespół i sprawdzone metodyki wytwarzania oprogramowania pozwalają nam dostarczać wysokiej jakości produkty. Naszym celem jest dostarczanie tych produktów Klientom w możliwie krótkim okresie czasu, jednocześnie kompleksowo przetestowanych.

Współpraca z Klientem

Naszą wizją jest realizowanie wszystkich uzgodnionych z Klientami wymagań i oferta usług przy zachowaniu atrakcyjnych kosztów i realnego harmonogramu. Proces wytwarzania oprogramowania w PROSKAR zakłada ścisłą współpracę z Klientem z użyciem aktualnych narzędzi komunikacyjnych. Zależy nam na dobrej komunikacji oraz sprawnym zarządzaniu projektem. Dzięki dostarczaniu części produktu w kolejnych iteracjach, Klient ma gwarancję otrzymania rozwiązania, którego rzeczywiście wymaga. Połączenie naszej wiedzy technicznej oraz kreatywny zespół pozwalają oferować najlepsze rozwiązania.

Ciągły rozwój

Ciągłe doskonalenie poprzez zdobywanie nowej wiedzy o technologiach i inżynierii oproramowania pozwala na wdrażanie ciekawych rozwiązań informatycznych. Nasze produkty stanowią o nas. Poza spełnianiem wymagań funkcjonalnych, kładziemy nacisk również na kwestię bezpieczeństwa, optymalizacji, jakości kodu i dokumentacji.


© Copyrights 2013 PROSKAR.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone