Strona główna Firma

IT w biznesie. Pewniejszy zysk!

Specjalnością PROSKAR jest wytarzanie oprogramowania wspomagającego firmy w ich celach biznesowych. Nasze aplikacje pozwalają klientom znacząco zwiększać sprzedaż, efektywniej planować i przeprowadzać projekty. Ułatwiają komunikację, nawiązywanie relacji biznesowych. W zależności od celów biznesowych jesteśmy w stanie nieszablonowo wykorzystać najnowocześniejsze technologi informatyczne (min. Java, JSF, Spring, ASP.NET, C#).


Oferujemy usługi w następujących obszarach:

Wytwarzanie
dedykowanego
oprogramowania

Outsourcing programistów Java, JSF, Spring, ASP.NET, C# ... więcej

Notowania GPW
Aplikacje dla
inwestorów

Systemy informatyczne do tradingu na GPW. Notowania giełdowe. więcej

Sztuczna
inteligencja
w biznesie

Inteligentna optymalizacja procesów biznesowych. więcej

Naszym wyróżnikiem jest jakość!

Jakość to dla nas nie tylko finalny produkt. Aplikacja spełniająca 100% potrzeb biznesowych jest dla nas aplikacją wciąż „gotową do optymalizacji”. Rynek zmienia się dynamicznie i nasze oprogramowanie musi za nimi nadążać. Oferujemy klientom ciągłe dostosowanie oprogramowania. I jesteśmy w stanie dostarczyć pożądane rozwiązania w naprawdę krótkim czasie.

PROSKAR – firma z którą dobrze się współpracuje!

„Jak nikt inny rozumiecie Państwo potrzeby klienta” – to zdanie dość często mamy przyjemność słyszeć. Nasze podejście oparte na gruntownej analizie branży, poznaniu funkcjonowania firmy, jej biznesowych celów pozwala nam stworzyć narzędzia, które w szybkim stają się niezbędne w codziennej pracy naszych klientów. Miarą sukcesu jest dla nas tworzenie właśnie produktów niezbędnych.

Jesteśmy bardzo dobrzy w tym, co robimy!

Powstaliśmy jako firma świadoma swoich możliwości, firma o bardzo konkretnym zakresie działania. Nasze najmocniejsze strony stanowią trzon naszej oferty. Specjalizujemy się w tworzeniu:

© Copyrights 2013 PROSKAR.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone